1.
|
|
Daniel Milavsky - Needham, MA (B18s - NSL)
|
2.
|
|
Matthew Campbell - Sudbury, MA (B18s - NSL)
|
3.
|
|
Nicholas Condos - Wilton, CT
|
4.
|
|
Alex Finkelstein - Raynham, MA
|
5.
|
|
Christopher Li - Westford, MA (B18s - NSL)
|
6.
|
|
ANDREW ILIE - Trumbull, CT
|
7.
|
|
Nathan Mao - Topsham, ME (B16s - NSL)
|
8.
|
|
Walker Oberg - Weston, MA (B16s - NSL)
|
9.
|
|
Nicholas Vroman - Sudbury, MA
|
10.
|
|
Jack Truwit - Darien, CT
|
11.
|
|
Kailas Kahler - Pawtucket, RI
|
12.
|
|
Sam Feldman - Brookline, MA
|
13.
|
|
Kyle McCandless - Lexington, MA
|
14.
|
|
Aidan Reilly - Stamford, CT
|
15.
|
|
Zachary Schwartz - Newton, MA
|
16.
|
|
Michael Karr - Darien, CT
|
17.
|
|
Kenneth Wang - Belchertown, MA
|
18.
|
|
Teddy Truwit - Darien, CT (B16s - NSL)
|
19.
|
|
Casey Kania - Middlefield, CT
|
20.
|
|
Philip Cornelissen - Providence, RI
|
21.
|
|
Noah Schwartz - Chestnut Hill, MA
|
22.
|
|
Connor McDonald - Westport, CT
|
23.
|
|
Luc Piacentini - Boston, MA
|
24.
|
|
Aryan Nijhawan - Westborough, MA
|
25.
|
|
Leo Kaluzhny - Newton, MA
|
26.
|
|
Max Schmidhauser - Providence, RI
|
27.
|
|
George James - Trumbull, CT
|
28.
|
|
Matthew Kandel - Wilbraham, MA
|
29.
|
|
Eric Jingqi Zhang - Barrington, RI
|
30.
|
|
Terrence McGrath - Stamford, CT
|
31.
|
|
Alexander Hayreperez - Wellesley, MA
|
32.
|
|
Trevor Schwarzmann - South Dartmouth, MA
|
33.
|
|
Ryan Patrick - Darien, CT
|
34.
|
|
Ethan Bondick - Concord, MA
|
35.
|
|
Gianni Esposito - Guilford, CT
|
36.
|
|
Nicholas Derby - Darien, CT
|
37.
|
|
Oliver Davey - Westford, MA
|
38.
|
|
Joseph Barrett - Needham, MA
|
39.
|
|
Kartik Erodula - Hamden, CT
|
40.
|
|
Alexander Kagan - Guilford, CT
|
41.
|
|
Sebastien Naginski - Watertown, MA
|
42.
|
|
George Rose - Somerville, MA
|
43.
|
|
Christopher Calderwood - Darien, CT
|
44.
|
|
Cameron Kania - Middlefield, CT
|
45.
|
|
brian wang - brookline, MA
|
46.
|
|
Derek Shen - Chestnut Hill, MA
|
47.
|
|
Elijah Criss - Winchester, MA
|
48.
|
|
Brady Ryan - Lynn, MA
|
49.
|
|
Jacob Gilligan - Weston, MA
|
50.
|
|
Cole Hamilton - Carlisle, MA
|
51.
|
|
Luke Nickerson - Mansfield, MA
|
52.
|
|
Shane Lerkvikarn - Quincy, MA
|
53.
|
|
Andrew Zhang - Needham, MA
|
54.
|
|
Stefan Johnson - Florence, MA
|
55.
|
|
Grady Tarzian - Weston, CT
|
56.
|
|
Andrew Feldman - Waban, MA
|
57.
|
|
Pieter Breuker - Manchester, MA
|
58.
|
|
Sreeman Lakshmanan - Acton, MA
|
59.
|
|
James Bogdanovic - Barrington, RI
|
60.
|
|
Max-William Kanz - Wethersfield, CT
|
61.
|
|
Jordan Soifer - Stamford, CT
|
62.
|
|
Noah Dubitzky - Marlborough, CT
|
63.
|
|
Brian Kubinec - East Boston, MA
|
64.
|
|
Jens Georgs - Groton, MA
|
65.
|
|
Aidan Burt - Andover, MA
|
66.
|
|
Bradley Sheppard - Westport, CT
|
67.
|
|
Alex Chaho - Avon, CT
|
68.
|
|
Bharathan Sundar - Southborough, MA
|
69.
|
|
Thomas Cardona - Manchester, MA
|
70.
|
|
Kostas Kollias - Longmeadow, MA
|
71.
|
|
Nash Lovallo - Ridgefield, CT
|
72.
|
|
Nicholas Shabelsky - Chestnut Hill, MA
|
73.
|
|
Ryan Dagan - Southbury, CT
|
74.
|
|
Benjamin Moolman - Brookline, MA
|
75.
|
|
Nathaniel Bartlett - Concord, MA
|
76.
|
|
Jasper Tahnk - Winchester, MA
|
77.
|
|
Ben Heinrich - Carlisle, MA
|
78.
|
|
Drew Teitelbaum - Sudbury, MA
|
79.
|
|
Ethan Zhang - Darien, CT
|
80.
|
|
Samuel Lublinsky - Westport, CT
|
81.
|
|
Miles Sondergaard Jensen - Newton Upper Falls, MA
|
82.
|
|
Tommy Hicks - Dover, MA
|
83.
|
|
Joshua Israel - Madison, CT
|
84.
|
|
Brett Gloria - Orange, CT
|
85.
|
|
Kobe Kase - Providence, RI
|
86.
|
|
Alan Nguyen - Reading, MA
|
87.
|
|
Peter Huggins - Westport, CT
|
88.
|
|
Jayson Mbogoro - Windsor, CT
|
89.
|
|
Adithya Ashokkumar - Holliston, MA
|
90.
|
|
Jerry Zhang - Farmington, CT
|
91.
|
|
Nikolas Ginter - Hanover, MA
|
92.
|
|
Leon Liu - Grafton, MA
|
93.
|
|
David Metrick - New Haven, CT
|
94.
|
|
Alex Salamon - Farmington, CT
|
95.
|
|
Nicholas Winicki - Middlebury, CT
|
96.
|
|
Josh Fleckner - Needham, MA
|
97.
|
|
Alex Nadeau - Danvers, MA
|
98.
|
|
Alexander Visser - Westport, CT (B16s - NSL)
|
99.
|
|
Reilly Vejar - Madison, CT
|
100.
|
|
Sam Lampert - Westport, CT
|
101.
|
|
Azariah Rusher - Amherst, NH
|
102.
|
|
William Nicholas - Yarmouth, ME
|
103.
|
|
Connor Fu - Andover, MA
|
104.
|
|
Ruemon Bhattacharyya - Sharon, MA
|
105.
|
|
Liam Marr - Franklin, MA
|
106.
|
|
Reilly O'Brien - Andover, MA
|
107.
|
|
Tripp Gill - Norwell, MA
|
108.
|
|
Tighe Brunetti - Westport, CT
|
109.
|
|
Oscar Berry - Arlington, MA
|
110.
|
|
Ronnak Saxena - South Windsor, CT
|
111.
|
|
Eric Raut - Redding, CT
|
112.
|
|
Henry Bridgers - Wellesley Hills, MA
|
113.
|
|
Kei Ogawa - Brookline, MA
|
114.
|
|
khai ton - Rocky Hill, CT
|
115.
|
|
Oliver Prantis - East Sandwich, MA
|
116.
|
|
maximilian Deresh - Brookline, MA
|
117.
|
|
Jayanth Devaiah - Chestnut Hill, MA (B16s - SEL)
|
118.
|
|
Sigmund Winiecki - Jaffrey, NH
|
119.
|
|
Andrew Hawkom - Needham, MA
|
120.
|
|
Caleb Richard - Saco, ME
|
121.
|
|
Jeremy Clark - Pawtucket, RI
|
122.
|
|
Nik Wastcoat - Auburndale, MA
|
123.
|
|
franco castagliuolo - Hollis, NH
|
124.
|
|
Darby Rogers - Madison, CT
|
125.
|
|
Michael Cao - Belmont, MA
|
126.
|
|
Micah Dubitzky - Marlborough, CT
|
127.
|
|
Elijah Hanlon - Branford, CT
|
128.
|
|
Adam Quinto - Pittsfield, MA
|
129.
|
|
Ethan Fabro - Fairfield, CT
|
130.
|
|
Romano De Caprio - Darien, CT
|
131.
|
|
Jack Tooker - Westport, CT
|
132.
|
|
Curran moholkar - Northborough, MA
|
133.
|
|
Kevin Huban - Dalton, MA
|
134.
|
|
Julian Schirnding-Yach - Southport, CT
|
135.
|
|
Kai Georgs - Groton, MA
|
136.
|
|
Arjun-Preethi Nair - ASHLAND, MA
|
137.
|
|
Mehul Bhattacharyya - Sharon, MA
|
138.
|
|
Harrison Collomb - Wellesley Hills, MA
|
139.
|
|
David Poudrier - Fairfield, CT
|
140.
|
|
Jai Krishnan Arun Rajhesh - Westford, MA
|
141.
|
|
Sebastiano Tonini - Derry, NH
|
142.
|
|
Robert Daus - Westport, CT
|
143.
|
|
Rishi Baronia - South Grafton, MA
|
144.
|
|
Luke Riemann - Cheshire, CT
|
145.
|
|
Aron Korsunsky - Newton, MA
|
146.
|
|
Christopher Ferry - West Tisbury, MA
|
147.
|
|
Noah Gulla - Madison, CT
|
148.
|
|
Tiger Tian - Acton, MA
|
149.
|
|
Benjamin Gilligan - Weston, MA
|
150.
|
|
Dylan Koziol - Wilton, CT
|
151.
|
|
Jorge Hierro Francoy - Easthampton, MA
|
152.
|
|
Camrin Penn - Dorchester Center, MA
|
153.
|
|
Alexander Fishbein - Wolcott, CT
|
154.
|
|
Samuel Goddard - Amherst, NH
|
155.
|
|
Declan Archer - Kennebunkport, ME
|
156.
|
|
Prem Dave - Norwalk, CT
|
157.
|
|
Sebastien Lowy - Madison, CT
|
158.
|
|
Albert Bostoen - Westport, CT
|
159.
|
|
Archit Kumar - Lexington, MA
|
160.
|
|
Samuel Charney - Lexington, MA
|
161.
|
|
Khelan Parikh - Guilford, CT
|
162.
|
|
Aidan Jensen - Essex Junction, VT
|
163.
|
|
Wesley Nichols - Redding, CT
|
164.
|
|
Jon Jazwinski - Milford, CT
|
165.
|
|
Kurt Schalper - Branford, CT
|
166.
|
|
Owen Voigt - Barrington, RI
|
167.
|
|
Jasper Bo - Boxborough, MA
|
168.
|
|
Adam Greenlee - Norwalk, CT
|
169.
|
|
Ben Grace - Concord, MA
|
170.
|
|
Ethan Kams - Needham, MA
|
171.
|
|
Maxwell St. Clair - Brookline, MA
|
172.
|
|
Rocco DiDonato - Westwood, MA
|
173.
|
|
Logan Brand - Weston, MA
|
174.
|
|
James Serhant - Hadley, MA
|
175.
|
|
Nicolas Stoiana - Southbury, CT
|
176.
|
|
William Savage - Stamford, CT
|
177.
|
|
Matthew Nardone - Amesbury, MA
|
178.
|
|
Arjun Chandra-Mohanty - Avon, CT
|
179.
|
|
David Grossman - Andover, MA
|
180.
|
|
Stefan Stojanovic - Weston, MA
|
181.
|
|
Jason Boucher - Bedford, NH
|
182.
|
|
Nicholas O'Brien - Newton Highlands, MA
|
183.
|
|
Phoenix Tamaoki - Cambridge, MA
|
184.
|
|
Jonathan Zhang - Wayland, MA
|
185.
|
|
Edward Nagler - Norwalk, CT
|
186.
|
|
Harrison Tucker - Wilton, CT
|
187.
|
|
Beck Eliasson - Westport, CT
|
188.
|
|
Tony Li - Shrewsbury, MA
|
189.
|
|
Rahul Vallabhajosula - Wilton, CT
|
190.
|
|
John O'Brien - West Hartford, CT
|
191.
|
|
Brandon Felcher - Westport, CT
|
192.
|
|
Anton Kozyrev - Manchester, MA
|
193.
|
|
Owen Sullivan - Winchester, MA
|
194.
|
|
Christopher Lee - Warwick, RI
|
195.
|
|
Matthew Maggiacomo - Warwick, RI
|
196.
|
|
Tyler Hussey - Rocky Hill, CT
|
197.
|
|
Oliver Shannon - Branford, CT
|
198.
|
|
Arturo Gutierrez - Charlestown, MA
|
199.
|
|
Louis Guzzi - Fairfield, CT
|
200.
|
|
Christopher Xiao - Shrewsbury, MA
|
201.
|
|
Evan Fleischer - Watertown, MA
|
202.
|
|
Taishi Hosokawa - Norwalk, CT
|
203.
|
|
Joshua Ashooh - Shelburne, VT
|
204.
|
|
Rithik Rayi - West Hartford, CT
|
205.
|
|
Eli Jolliffe - Searsmont, ME
|
206.
|
|
Joshua Chun - Belfast, ME
|
207.
|
|
John Reynolds - Fairfield, CT
|
208.
|
|
Jack Davis - Fairfield, CT
|
209.
|
|
John DeMarco - Chestnut Hill, MA
|
210.
|
|
Michael Miller - Darien, CT
|
211.
|
|
Alexander Camacho - Wayland, MA
|
212.
|
|
Bohdan Higley - Bedford, NH
|
213.
|
|
David Knickerbocker - Essex Junction, VT
|
214.
|
|
Tyson Nichols - Redding, CT
|
215.
|
|
Stone Shen - Acton, MA
|
216.
|
|
Joseph Maffa - Boxborough, MA
|
217.
|
|
Ethan Antonelli - East Greenwich, RI
|
218.
|
|
Sepehr Raissi - East Greenwich, RI
|
219.
|
|
Ian Wise - Darien, CT
|
220.
|
|
Andrew Morris - Trumbull, CT
|
221.
|
|
John Fazli - Auburndale, MA
|
222.
|
|
Ezra LeMole - Rockland, ME
|
223.
|
|
Diego Alban - Manchester, MA
|
224.
|
|
Mateo Montoya - Manchester, MA
|
225.
|
|
Matthew Meinertz - Chepachet, RI
|
226.
|
|
Vayshnav Malhotra - Franklin, MA
|
227.
|
|
Ethan Varney - Pittsfield, ME
|
228.
|
|
Harry Honig - Harwinton, CT
|
229.
|
|
Ryan Anderson - South Burlington, VT
|
230.
|
|
Paul Riccio - Branford, CT
|
231.
|
|
James Hourihan - Ridgefield, CT
|
232.
|
|
Alex Coletti - Madison, CT
|
233.
|
|
Andrew Kutsch - Fairfield, CT
|
234.
|
|
Justin Qin - Winchester, MA
|
235.
|
|
Connor Liona - Westford, MA
|
236.
|
|
Andrew Felton - Weston, CT
|
237.
|
|
Peter Nelson - Carlisle, MA
|
238.
|
|
Christopher Pennington - Glastonbury, CT
|
239.
|
|
Kyle Rothstein - Westport, CT
|
240.
|
|
Bartek Szymanowski - Northbridge, MA
|
241.
|
|
Zakary Jacobs - Natick, MA
|
242.
|
|
Zachary Cohen - Framingham, MA
|
243.
|
|
Carlos Garcia - Newton Center, MA
|
244.
|
|
Christian Westphal - Chestnut Hill, MA
|
245.
|
|
Brian Yin - Sudbury, MA
|
246.
|
|
Thomas Berner - Needham, MA
|
247.
|
|
Lucas Barnes - Dover, MA
|
248.
|
|
Abhiram Gunti - South Windsor, CT
|
249.
|
|
Rohil Dhaliwal - Weston, MA
|
250.
|
|
Andrew Rose - Ipswich, MA
|
251.
|
|
Haochen Lyu - Chestnut Hill, MA
|
252.
|
|
Stephen Stento - Wellesley Hills, MA
|
253.
|
|
Yang Du - Groton, MA
|
254.
|
|
Ethan Clegg - Chepachet, RI
|
255.
|
|
Nicholas Guderian - Sudbury, MA
|
256.
|
|
Kavian Sabery - Newton Center, MA
|
257.
|
|
Nishant D'Souza - Longmeadow, MA
|
258.
|
|
Kaspar Relaford - Hingham, MA
|
259.
|
|
Andrew Haggerty - Westborough, MA
|
260.
|
|
Rohan Herur - Franklin, MA
|
261.
|
|
Cameron Wilson - Merrimack, NH
|
262.
|
|
Robert Welch - Fairfield, CT
|
263.
|
|
Charlie Low - Fairfield, CT
|
264.
|
|
Jack Prior - Bangor, ME
|
265.
|
|
Surya Rajamani - Lexington, MA
|
266.
|
|
Jack Lawrence - Rockport, ME
|
267.
|
|
Spencer Pogue - Edgartown, MA
|
268.
|
|
Griffin Jones - Wellesley, MA
|
269.
|
|
Petro Kuzmenok - Fairfield, CT
|
270.
|
|
Miles Kennedy - Stamford, CT
|
271.
|
|
John Henderson - Branford, CT
|
272.
|
|
Jae Lee - Milton, MA
|
273.
|
|
Utsav Subramani - Cheshire, CT
|
274.
|
|
SPENCER ROMAIN - Seekonk, MA
|
275.
|
|
William Raenden - Grand Isle, VT
|
276.
|
|
Darren Hailey - Clinton, MA
|
277.
|
|
Sidharth Anil - Monroe, CT
|
278.
|
|
Brennan Nick - Tolland, CT
|
279.
|
|
Nicholas Hatzis-Schoch - Waban, MA
|
280.
|
|
Jake Slavin - Belmont, MA
|
281.
|
|
Rohan Goyal - Shrewsbury, MA
|
282.
|
|
Robert Tremont - Easton, CT
|
283.
|
|
Joshua Hunter - Shelton, CT
|
284.
|
|
Benjamin Petros - Andover, MA
|
285.
|
|
Benjamin Adey - Falmouth, ME
|
286.
|
|
Desmond Shannon - Branford, CT
|
287.
|
|
Danny Street - Harwich, MA
|
288.
|
|
Jonathan Liu - Newton, MA
|
289.
|
|
Sai Nikhil Chanda - Ashland, MA
|
290.
|
|
Jack Moore - New Canaan, CT
|
291.
|
|
Andrew Zhao - Sudbury, MA
|
292.
|
|
John Henry Brehmer - Southbury, CT
|
293.
|
|
Max Varrell - Chestnut Hill, MA
|
294.
|
|
Benjamin Reider - Newtonville, MA
|
295.
|
|
nicholas whitman - Waban, MA
|
296.
|
|
Christopher Sewall - Reading, MA
|
297.
|
|
Matthew Brenner - Barrington, RI
|
298.
|
|
Getchell Gibbons - Needham Heights, MA
|
299.
|
|
Brendan Regenauer - Weston, MA
|
300.
|
|
Isaiah Goldsmith - Mattapan, MA
|
301.
|
|
Matias Salama - Wayland, MA
|
302.
|
|
Dennis Angjeli - Newton Highlands, MA
|
303.
|
|
Nick Greco - South Hamilton, MA
|
304.
|
|
Logan Li - Winchester, MA
|
305.
|
|
Daniel wachira - Norwalk, CT
|
306.
|
|
Luke Cunningham - Cumberland, RI
|
307.
|
|
Paul Neal - Peabody, MA
|
308.
|
|
Andrew Meyer - Concord, MA
|
309.
|
|
Charles Coleman - Wellesley, MA
|
310.
|
|
Zachary Amendola - Wilton, CT
|
311.
|
|
Alex Caizzi - Barrington, RI
|
312.
|
|
Dimitry Mucha - Harwinton, CT
|
313.
|
|
Sebastian Mucha - Harwinton, CT
|
314.
|
|
Nikesh Desai - Shrewsbury, MA
|
315.
|
|
Matthew Fuffo - East Hampton, CT
|
316.
|
|
Benjamin Graham - New Canaan, CT
|
317.
|
|
Andrew Kelley - Darien, CT
|
318.
|
|
Anton Rabkin - Newton, MA
|
319.
|
|
Saimanish Akavaramu - New Canaan, CT
|
320.
|
|
David Wrenner - Essex Jct, VT
|
321.
|
|
Henry Winiecki - Jaffrey, NH
|
322.
|
|
Aadi Dogra - Westford, MA
|
323.
|
|
Will De Chabert - Madison, CT
|
324.
|
|
Troy Caron - E Greenwich, RI
|
325.
|
|
Adam Wilensky - Needham Heights, MA
|
326.
|
|
William Lewis - Wellesley, MA
|
327.
|
|
Cody Coleman - Framingham, MA
|
328.
|
|
Ethan Zhang - Southborough, MA
|
329.
|
|
Daniel Saxe - Stow, MA
|
330.
|
|
Andrew Nelson - Cohasset, MA
|
331.
|
|
Jonathon Trevethan - Berlin, CT
|
332.
|
|
Michael Joe Chaho - Avon, CT
|
333.
|
|
Yefim Gorodnitskiy - Avon, CT
|
334.
|
|
Kaiaitz Mendibe - Springfield, MA
|
335.
|
|
Matthew Ray - Falmouth, ME
|
336.
|
|
MAX BECKWITH - Pittsfield, MA
|
337.
|
|
Dan Pomahac - Dover, MA
|
338.
|
|
Ilias Arredouani - Belmont, MA
|
339.
|
|
Max Potter - Oak Bluffs, MA
|
340.
|
|
Rufus McCleery - North Chatham, MA
|
341.
|
|
Chris Li - Carlisle, MA
|
342.
|
|
Brett Stievater - Belmont, MA
|
343.
|
|
Mitchel Schwarzmann - South Dartmouth, MA
|
344.
|
|
Alexander Walker - Manchester, NH
|
345.
|
|
Sean Flynn - Hancock, ME
|
346.
|
|
Alex Li - Carlisle, MA
|
347.
|
|
Derek Dong - Bedford, NH
|
348.
|
|
Eamonn Ryan - Hooksett, NH
|
349.
|
|
Jason Wei - Bangor, ME
|
350.
|
|
Samir Rajani - Milford, CT
|
351.
|
|
David Levchenko - Madison, CT
|
352.
|
|
Eli Pay - Essex Junction, VT
|
353.
|
|
Tommy Villiotte - Cape Elizabeth, ME
|
354.
|
|
Alexander Podoltsev - Madison, CT
|
355.
|
|
Elliott Booth - Niantic, CT
|
356.
|
|
Raphael Benjamin - Norwalk, CT
|
357.
|
|
Luke Angelus II - Medfield, MA
|
358.
|
|
Henry Du - Chestnut Hill, MA
|
359.
|
|
Lucas Caira - Medfield, MA
|
360.
|
|
Jackson Carroll - Hingham, MA
|
361.
|
|
Quinn Carmody - Hingham, MA
|
362.
|
|
Bradley Stakoff - Westport, CT
|
363.
|
|
Liam Grennon - Concord, NH
|
364.
|
|
Jason Katz - Westport, CT
|
365.
|
|
Henry Willis - Storrs Mansfield, CT
|
366.
|
|
Finn Rahill - Burlington, VT
|
367.
|
|
Josh Wefers - Colchester, VT
|
368.
|
|
Jacob Pentz - Sudbury, MA
|
369.
|
|
Carleton Riester - Lynnfield, MA
|
370.
|
|
Clay Canterbury II - Freeport, ME
|
371.
|
|
Andrew Lee - Wayland, MA
|
372.
|
|
Segan Foster - New Britain, CT
|
373.
|
|
Matthew Lee - Marlborough, MA
|
374.
|
|
Eric Bhave - Richmond, VT
|
375.
|
|
Graham Russo - Bridgewater, MA
|
376.
|
|
Justin Bernstein - Westport, CT
|
377.
|
|
julen sprackling - New Canaan, CT
|
378.
|
|
Stephan Shishkov - Acton, MA
|
379.
|
|
Minjune Kim - Lexington, MA
|
380.
|
|
Nick Cimino - Guilford, CT
|
381.
|
|
Patrick Roth - Manchester, CT
|
382.
|
|
Connor Neshe - Framingham, MA
|
383.
|
|
David Poutasse - Rockport, ME
|
384.
|
|
Maximo Gulla - Madison, CT
|
385.
|
|
David Teti - Torrington, CT
|
386.
|
|
Leo Gianfagna - Litchfield, CT
|
387.
|
|
Thomas Sykes - Holliston, MA
|
388.
|
|
David Macek - Wellesley, MA
|
389.
|
|
Adithya Prabakaran - Stratford, CT
|
390.
|
|
Charles Caiati - Providence, RI
|
391.
|
|
Andrew Schimmeck - Darien, CT
|
392.
|
|
Rithik Alluri - Plainville, MA
|
393.
|
|
Tushar Asthana - South Burlington, VT
|
394.
|
|
Jack Patterson - Fairfield, CT
|
395.
|
|
Jonah Manso - North Attleboro, MA
|
396.
|
|
Abraham LeMole - Rockland, ME
|
397.
|
|
Derin Suren - Essex Junction, VT
|
398.
|
|
Zeeshan Shuaybi - Westborough, MA
|
399.
|
|
Emyrson Charles - Norwalk, CT
|
400.
|
|
Jordany Cenejuste - Norwalk, CT
|
401.
|
|
Emerald Charles - Norwalk, CT
|
402.
|
|
Phillip Etergino - New Canaan, CT
|
403.
|
|
Joshua Berdon - Branford, CT
|
404.
|
|
Mark DeMichaelis - Winchester, MA
|
405.
|
|
Noah Horton - Guilford, CT
|
406.
|
|
Liam Bevens - Hingham, MA
|
407.
|
|
Ryan Hennessey - Madison, CT
|
408.
|
|
Matthew Parker - Glastonbury, CT
|
409.
|
|
William Howley - Glastonbury, CT
|
410.
|
|
Samuel DeCosta - Westport, MA
|
411.
|
|
Brian Lavinio - Pittsfield, MA
|
412.
|
|
Jay F Dusza - Madison, CT
|
413.
|
|
Christopher Colsman - Weston, MA
|
414.
|
|
David Sadka - Brookline, MA
|
415.
|
|
Zander Chown - Harpswell, ME
|
416.
|
|
Leif Boddie - Cumberland Center, ME
|
417.
|
|
Euhan Kim - Lexington, MA
|
418.
|
|
Maverick Schlosser - Duxbury, MA
|
419.
|
|
Charlie O'Brien - Rockport, ME
|
420.
|
|
Parker Andreoli - Windham, NH
|
421.
|
|
CHRISTIAN MILLER - Stamford, CT
|
422.
|
|
Nate Comment - Westbrook, CT
|
423.
|
|
Zander J - Fairfield, CT
|
424.
|
|
Isaac Sadhwani - Hingham, MA
|
425.
|
|
Connor Shaw - Brunswick, ME
|
426.
|
|
Max Fuligni - Southport, CT
|
427.
|
|
Kyle Barry - Fairfield, CT
|
428.
|
|
Tristan Massa - Stamford, CT
|
429.
|
|
Srikar Vankamamidi - Windsor, CT
|
430.
|
|
Alexander Hansen - Cape Elizabeth, ME
|
431.
|
|
Shreyas Inamdar - Lexington, MA
|
432.
|
|
Ezekiel Yarboi - Hyde Park, MA
|
433.
|
|
Jaden Andresen - Branford, CT
|
434.
|
|
Christopher Mulvey - Westport, MA
|
435.
|
|
Benjamin Correia - Fairfield, CT
|
436.
|
|
Aiden Bannerman - New Hartford, CT
|
437.
|
|
Daniel Gruseke - Wilton, CT
|
438.
|
|
Cylas Hall - Scarborough, ME
|
439.
|
|
Blake Kuzdzal - Webster, MA
|
440.
|
|
Vik Vakati - Cromwell, CT
|